Sarp Levendoğlu, Birce Akalay evliliğini Derya Şensoy mu bitirdi

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay evliliğini Derya Şensoy mu bitirdi

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay evliliğini çatırdatan güzelin Derya Şensoy olduğu iddia edildi. Derya Şensoy'u arkadaşlıktan çıkaran Akalay, kolundaki Sarp Levendoğlu dövmesini de sildirdi.

09 Ocak 2017 - 02:47

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay evliliğini çatırdatan güzelin Derya Şensoy olduğu iddia edildi. 
Tiyatro emektarı Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un küçük kızlarının ihanet iddiaların odağı haline gelmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Sarp Levendoğlunun eşi Birce Akalay ise Derya Şensoy’u ve eşini sosyal medya hesaplarından çıkardı. Son olarak ise kolundaki dünya dövmesinde yer alan eşinin adını sildirdi. Gündemi meşgul eden iddilarla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Daha önce Havva karakterini canladırdığı ‘Yer Gök Aşk’ dizisindeki partneri Murat Ünalmış ile 2011 yılında nikah masasına oturan ve geçen bir yılın ardında boşanma kararı alan oyuncu Birce Akalay 2014 yılında yine kendisi gibi oyuncu olan arp Levendoğlu ile ikinci kez dünyaevine girmişti. Kanal D ekranlarından yayınlanan 'Küçük Ağa’ dizisinde de tol gereği bir dargın bir barışık ilişkilerini bir türlü rayına oturtamayan karı kocayı canlandıran çiftin dizi setinde başlayan aşkı kötü bitti. Posta gazetesinde yayınlanan habere göre genç bir kızla aşk yaşadığı iddia edilen Sarp Levendoğlu’nun Kadıköy’deki bir barda hakkında aşk dedikoduları çıkan genç hanımla görüldüğü söylentisi eşini çileden çıkardı. Yaşanan tatsız olay üzerine birce Akalay’ın eşiyle olan fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırması, Sarp Levendoğlu’nun ise hesabını dondurması iddiaları doğrular nitelikteydi. Verdiği boşanma kararının ardından Facebook hesabından paylaştığı ‘yalnızlık, kırgınlık, ihanet, bencillik, yalan’ konularını içermesi dikkat çekti. 

Eşini tiyatro ustaları Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un küçük kızları Derya Şensoy ile aldattığı iddiaları ile gündemi sarsan Sarp Levendoğlu ilk olarak emre Altuğ, Arda Kural, Ece Erken, Selin Demiratar, Onur Büyüktopçu ve Sinem Kobal’ında oyuncu kadrosunda yeraldığı gençlik dizisi ‘Lise Defteri’ ile geniş kitlelere ulaştı. Bilinenin aksine oyunculuk kariyerine 6 yaşında başlayan Levendoğlu, 25 aralık 1981’de Ankara’da Dünyaya geldi. Sain Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi’nde Görsel iletişim ve Tasarım okudu ancak seçimini oyunculuktan yana kullanan Sarp Levenoğlu, son olarak İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitirdi. İlk ekran deneyimlerini yeğeni olduğu Mustafa Altıokların projelerinde yapan başarılı oyuncu Lise Defteri dışında Emret Komutanım, Çınaraltı, Zeliha’nın gözleri ve Küçükağa dizilerinde rol aldı. Bunun yanında O Şimdi Asker ve Emret Komutanım Şah Mat sinema filmleri ile de beyaz perdede yer aldı. 

Lise itibariyle eğitimine tiyatro alanında yön veren Birce akalay ise Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nü 2003 yılında bitirdi.İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü ve Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2004 Türkiye Güzellik Yarışması üçüncüsü olan Akalay daha sonra Avrupa Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil ederek ve yarı finale kadar yükseldi.Akalay bugüne dek Senin Uğruna, Asi, Kader, Alayına İsyan, Yer Gök Aşk, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli dizilerinde rol aldı. Son olarak başrolünü üstlendiği dizi Hayat Bazen Tatlıdır ise halen devam etmektedir. 


 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İHH Genel Başkanı Samsun'da
İHH Genel Başkanı Samsun'da
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu