Seren Serengil’den kıskanç kadınlara sert sözler

Seren Serengil'den kıskanç kadınlara sert sözler

Geçtiğimiz aylarda Yaşar İpek’le evlenen Seren Serengil, kendisi hakkında konuşan kıskanç bazı kadınları sert bir şekilde eleştirdi. Ağır ithamlarda bulunan Serengil, “5. Sınıf kenar mahalle takımı bunlar. Bu kadınlar başarılı güzel kadınları hep kıskanırlar, psikoloğa yönlendirelim.” dedi. Sanatçının hamile olduğu iddiaları ise gündeme geldi.

12 Temmuz 2018 - 13:02 - Güncelleme: 12 Temmuz 2018 - 13:13

Ünlü sanatçı Seren Serengil, İnstagram hesabından  kendisine hedef alan bazı kadınlara yönelik ağır ithamlarla eleştiride bulundu.
Nisan ayında Fransa’da ses sanatçısı Yaşar İpek’le dünya evine giren magazin programı da yapan Seren Serengil, sosyal medya hesabından kimleri kastettiğini belirtemeden ağır sözlerin bulunduğu paylaşım yaptı. Fotoğrafın üzerine ‘Her başarılı kadının arkasında en az 10 tane kıskançlıktan geberen kadın vardır’ yazan Serengil, kendisini kıskanan bir kesimi ağır eleştiri yağmuruna tuttu.

KENDİSİNİ KISKANAN O KADINLARA AĞIR İTHAM

Fotoğrafla birlikte yazıda ekleyen Serengil, şu ifadeleri kullandı, “5. Sınıf kenar mahalle team bunlar. Kendilerini farklı göstermeye çalışan başkalarının hayatına özenti tiplerdir. Kendinde olmayanı var gibi gösterip olmak istedikleri insanların hayat şeklini giyim tarzını taklit ederler kıskanç dedikoducu ve ağızları bozukturlar. Meslekleri var gibi gözükse de aslında yoktur onun bunun iteklemesiyle uyduruktan birşey olduklarını sanan avam kalitesiz kötülükle beslenen zavallı tiplerdir. Bu kadınlar başarılı güzel kadınları hep kıskanırlar o yüzden, psikoloğa yönlendirelim hepimizin etrafında kesin vardır bunlardan. Dikkat edin bulaşık tiplerdir üstünüze yapışmasınlar.”
Seren Serengil’in evliliğinin ardından böyle bir paylaşım yapması herkesin dikkatini çekti.  Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken bu sözleri kimler için sarf ettiği anlaşılamadı. Kullandığı ifadelerin ise ağır olduğunu belirten hayranları da çıkarken, kendisine hak verenlerde oldu.

SEREN SERENGİL HAMİLE Mİ ? 

Yaşar İpek'le evli olan Seren Serengil'in hamile olduğu da gündeme geldi. Çiften herhangi bir açıklama gelmezken, yaptığı '4 günlük hastane serüveni bitti' açıklaması hamileliğe yorumlandı. 


 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR