Siyah İnci’de Hazal Vural boşandı 

Siyah İnci'de Hazal Vural boşandı 

Star TV'de yayınlanan Siyah İnci'de en sonunda Hazal ve Vural boşandı. Kenan ve Hazal'ın yeniden kavuşması için önemli bir gelişme yaşandı. Yeni bölümler yeni gelişmeler nefesleri kesti.

25 Ocak 2018 - 22:37 - Güncelleme: 29 Ocak 2018 - 10:46
Sponsorlu Bağlantılar---

Star TV'de yayınlanan Siyah İnci'de 17. Bölümde  en sonunda Hazal ve Vural boşandı. Kenan ve Hazal'ın yeniden kavuşması için önemli bir gelişme yaşandı. Siyah İnci'de heyecan artmaya başladı.
Vural'ın takıntılı tutumu ve oyunuyla büyük bir tuzağa düşen Hazal, Vural ile evlenmek zorunda kalmıştı. Kenan ile büyük aşkları büyük bir oyun üzerine biterken, Hazal uzun mücadelelerin ardından Vural'dan boşanmayı başardı. Kardeşi Nur'un öldürüldüğünü öğrenmesi, babası Aziz'in destekleri sürece hızlandırdı.

Mahkemede Hazal ve Vural, kısa sürede boşandı. Vural'ın psikolojik rahatsızlıkları yeniden boy göstermeye başladı. Hala Hazal'la evli olduğunu zanneden Vural, ortalığı birbirine katmaya başladı. Hazal ise yaşadığı o işkence dolu dönemleri hala unutamadı. Rüyasında dahi Vural'la evli olduğu görürken, her seferinde büyük bir kabustan uyandı.

Sinan ise, abisinin artık şiddet düzeyine ulaşan tavırları nedeniyle harekete geçmeye başladı. Abisi Vural'ın psikolojik rahatsızlıklarını görerek onun tedavi altına alınması için girişime başladı. Doktorunu arayarak durumu anlattı. Asıl amacı arasında şirketi ele geçirme düşüncesi de olan Sinan, abisinin bu durumunu fırsata geçirmek için harekete geçti. Şirket avukatıyla ada ayrıca planlar yapmaya başladı. Karısı Defne'de Sinan'ı yönlendirmeye başladı.

Ebru ise bu planı öğrenmesi üzerine Sinan'la daha da yanaşmaya, Vural'ın kendisine yönelik saldırgan tavrını fırsata çevirmeye başladı. Ebru ve Sinan yeniden birlikte oldu.
Aziz ve Melek’in birlikte olabilmesi için Halil'den boşanması gerekiyor. Melek ve Halil ayrı yaşarken sinsi planlarda devam ediyor. Kumar borcu olan  Halil, parayı denkleştirmek için Melek'ten boşanmak için Aziz'den 500 bin TL para istedi. Vural ise teklifi hemen kabul etti.
Kenan ise, Irmak'ın durumunu öğrenmek için her seferinde hastaneye gitmeyi ihmal etmedi. Yoğun bakımda olan Irmak'ın her geçen gün kötüleşirken Vural, hastanede Kenan'ı görünce paranoyak tavırlara girdi, kardeşini öldüreceğini düşünmeye başladı.
Aziz’in hapishanede hayatını kurtaran Rıfat’ın talebi üzerine Aziz, Melahat’ı bulmak için Kafes’i görevlendirir. Melahat, bulunur ama yaşam tarzı hiç hoşuna gitmez. Melahat'ın Aziz'in evine yerleşmesiyle yeni bir süreç başlar.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a düştü
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a...
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor