Trump’la ilişkiye girdiğini iddia eden Daniels, başka suçtan...

Trump'la ilişkiye girdiğini iddia eden Daniels, başka suçtan tutuklandı

ABD Başkanı Donald Trump’la başkan olmadan önce 2006 yılında cinsel ilişkiye girdiğini ve gizlilik anlaşması imzaladığını öne süren yetişkin film oyucusu Stormy Daniels, bir striptiz kulübünde sahne alırken kendisine dokunulmasına izin verdiği gerekçesiyle tutuklandı.

12 Temmuz 2018 - 17:34

Bu yılın başlarında ABD Başkan Donald Trump ile 2006 yılında cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden ve manşetlere çıkan Stormy Daniels, Ohio'daki kulüpte bir müşterinin sahnede iken kendisine ona dokunmasına izin verdiği gerekçesiyle tutuklandı. 

Gerçek adı Stephanie Clifford olan Daniels, yasadışı cinsel yönelimli etkinlikle suçlandı. Ohio kanunu, aile üyesi olmayan herkesin çıplak ya da yarı çıplak bir dansçıya dokunmasını yasaklayan kanun maddesi üzerine, ihlal suçlamasıyla polis tarafından tutuklandı.
Daniels'in avukatı olayın bir kurgu olduğunu açıkladı.  Avukat “Bu bir kurguydu ve politik olarak motive edildi. Tüm sahte suçlarla savaşacağız.” İfadelerini kullandı.
Kefaletle bırakılması tahmin edilen Daniels’in Cuma günü mahkemeye çıkması bekleniyor. Daniels, Trump ile 2006'da cinsel ilişkiye girdiğini öne sürmüş ama bu iddialar yalanlanmıştı.
39 yaşındaki Daniels, geçtiğimiz yıl olayla ilgili 2016 yılında imzaladığı ‘ifşa etmeme anlaşmasını’ geçersiz kılmak için ayrıca dava açmıştı.
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR