Vatandaşlara sağlıklı yaşam için ücretsiz spor fırsatı

Vatandaşlara sağlıklı yaşam için ücretsiz spor fırsatı

Samsun’da sağlıklı yaşam için Büyükşehir Belediyesi sahilde ücretsiz spor etkinliği başlattı.

02 Haziran 2017 - 18:31
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş.’nin her yıl düzenlediği ücretsiz aerobik, fitness ve step hizmeti bu yaz yeniden başladı.

Geçen yıl “Spor Yapan İnsan Sağlıklıdır” sloganıyla yapılan etkinlik, vatandaşlardan büyük ilgi görmüştü. Aerobik-fitness hocası Calibe Soran’ın liderliğindeki etkinliğe bu yıl da yoğun ilgi gösterilirken, sağlıklı yaşam için sporla tanışan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Ramazan ayı sebebiyle hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 21:30 ile 22:30 arasında yapılan etkinlik, Ramazan sonrası yaz sezonu boyunca hafta içi her gün saat 18:30 ile 19:30 arasında gerçekleştirilecek.

Spor Yapan İnsan Sağlıklıdır” sloganıyla Samsun halkını spor yapmaya davet eden Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm A.Ş. Genel Müdürü Musa İlkay Güler, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın spor konusundaki hassasiyeti neticesinde Deniz Kızı Kafe yanında bulunan spor alanında ücretsiz olarak spor aktiviteleri düzenleme kararı aldık. Etkinliklerimiz kapsamında vatandaşlarımıza ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step yapma imkanı sağlayacağız. Yaz boyu devam edecek olan etkinliklerimize tüm halkımızın katılmasını umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
O işçi konuştu, Ne kör öldüm ne de ölümden döndüm
O işçi konuştu, Ne kör öldüm ne de ölümden döndüm