Gülben Ergen Mustafa Erdoğan’la bir arada

Gülben Ergen Mustafa Erdoğan'la bir arada

Ünlü haber spikeri Erhan Çelik'ten 1 ay önce boşanan Gülben Ergen ilk eşi Mustafa Erdoğan ile bir araya geldi.

09 Ocak 2017 - 03:29

Ünlü haber spikeri Erhan Çelik ile 2014 yılında Şirince’de masal gibi bir nikahla ikinci kez dünya evine giren Gülben Ergen geçen ay gerçekleşen boşanmanın ardından çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’ı evinde ziyaret etti. 
Gülben Ergen TRT Ana Haber spikeri Erhan Çelik ile iki yıl süren evliliğini 7 Aralık 2016 günü Küçükçekmece Adliyesi’nde gerçekleşen mahkeme ile tek celsede sona erdirdi. Anlaşmalı olarak boşanan çift birbirlerinden herhangi bir tazminat istemedi. Boşanma öncesinde ve sonrasında ayrılık gerekçesi olarak çeşitli iddialar ortaya atılmış Ancak bunlardan en dikkat çekicisi ise Gülben Ergen’in çocukları Atlas, Ares ve Güney’in babası olan ilk eşi Mustafa Erdoğan ile sıklıkla görüşmesi olmuştu. 
Bu durumdan rahatsızlık duyan Erhan Çelik, boşanma sürecinde kendisine sorulan ‘İhanet mi var ? sorularına da ‘Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı var. Zaman her şeyi gösterecek’ ifadeleriyle cevap vermişti.
Öte yandan Erhan Çelik ile evliliği bir ay önce noktalayan sanatçı Gülben Ergen çocuklarıyla birlikte, ilk eşi Mustafa Erdoğan’ı evinde ziyaret etti. Çocukları için Mustafa Erdoğan ile tekrar bir araya gelen Gülben Ergen, çektikleri aile fotoğrafını çektikleri aile fotoğrafını instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Ergen, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi, “Bizim aile bütünlüğümüz çocuklarımız için hiç bozulmadı. Hiç bozulmayacak. Anne ve babaların çocukları için sorumlulukları ne ise hep sırtladık. Sırtlamaya da devam edeceğiz. Kendi özel hayatlarımız ne olursa olsun, ne yaşarsak yaşayalım. Önceliğimiz hep evlatlarımız oldu. Yeni söylentilere olmayanı varmış gibi yapmalara hiç gerek yok”
Mustafa Erdoğan’ın, Gülben Ergen’e ‘Evlenmemize gerek yok çocuklarımız için aynı evde yaşayalım’ şeklinde teklifte bulunduğu iddia edildi. Ergen’in ise bu teklifi ret ettiği öne sürüldü. Bunun üzerine çiftin karşılıklı olarak haftanın belirli günleri çocuklar için bir araya gelmeye karar verdikleri ve beraber vakit geçirme konusunda uzlaştıkları ise konuşulanlar arasında.


 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İHH Genel Başkanı Samsun'da
İHH Genel Başkanı Samsun'da
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu