Haluk Levent’ten 29 Ekim’de konser verecek

Haluk Levent'ten 29 Ekim'de konser verecek

Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamındaki kutlamalarda Samsun'da olacak.

29 Haziran 2019 - 13:58
Sponsorlu Bağlantılar---

Sosyal medya üzerinden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin davet üzerine Samsun'a gelen ünlü sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Atakum'da konser sözü verdi.

Karadeniz Bölgesi turunda olan ünlü sanatçı Haluk Levent'i sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan davet üzerine Atakum Yalı Kafe'de buluşma gerçekleşti. Başkan Deveci ve Haluk Levent 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı ve sanatçının genel başkanlığını yaptığı AHBAP'ın Atakum'daki çalışmaları hakkında sohbet gerçekleştirildi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent Hopa'dan itibaren Karadeniz Bölgesi turu yaptığını ve Samsun çevresinde olduğunu belirterek, "Başkanımız da sosyal medya üzerinden Atakum'a davet etti. Samsun pidesinin enfes tadını bildiğim için kahvaltıya uçarak geldim. Başkanla 29 Ekim programı için görüştük. Programımız uyarsa olur dedim. Gittiğim bütün şehirlerde bürokratlarla görüşerek AHBAP platformumuzu anlatıyorum. Projelerimize destek istedik. AHBAP Samsun'da faaliyetlerine çok güzel bir şekilde devam edecek. Atakum, Karadeniz'de nefes alınacak bir yer. 30 kilometrelik bir sahil şeridi ve gez gez bitmiyor. Gelecek yılların en gözde yeri olmaya aday." dedi.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, "Sosyal medya üzerinden Haluk Levent'in Karadeniz Bölgesi'nde olduğunu görünce Atakum'a davet ettim. O da kırmadı ve geldi.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı çok önemsiyoruz. Bayramımızı Atakum'da çok güçlü bir şekilde, Karadeniz Bölgesi’ni de Atakum’a toplayarak kutlamaya çalışacağız." diye konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi