Ufak Tefek Cinayetler başlıyor, gözler ekranda

Ufak Tefek Cinayetler başlıyor, gözler ekranda

Ufak Tefek Cinayetler'in ne zaman başlıyor, yeni sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Sevilen diziyle ilgili Bade İşçil'iden açıklama geldi.

11 Eylül 2018 - 13:00 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 13:09
Sponsorlu Bağlantılar---

Ufak Tefek Cinayetler'in işgüzar sarışını Pelin'i canlandıran güzel oyuncu Bade İşçil yeni sezon ilk bölüm yayın tarihini instagram hesabından yaptığı paylaşımla 18 Eylül Salı olarak açıkladı.  İşçil sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa ''18.09.2018 ve her salı'' notunu ekledi.

EDİP'İN KATİLİ KİM ?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınından itibaren yarattığı soru işaretleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemiş, her yeni bölümüyle de reyting listesini alt üst etmişti. Sezon boyunca izleyiciyi katil-maktul arayışı içinde bırakan ve sezon finalinde Edip'in sürpriz ölümüyle ters köşe yapan dizide şimdi yeni bir soru var. Katil kim ? İyi niyetinin kurbanı olan Edip'in pencereden düşerek ölmesine sebep olan kim ya da kimler? Peki ya Sarmaşık kadınlarının  cinayet soruşturmasını sonlandırma çabaları işe yarayacak mı?

MERVE OYA'NIN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENECEK Mİ?

Oya, Merve, Pelin ve Arzu'nun bitmeyen hesaplaşması bir cana mal olmuşken bu savaşın ortasında yeni bir hayat filizleniyordu. İlk sezon  arkadaşlarının lisedeyken edebiyat hocası Edip ile aşk yaşadığı iddiası sonucunda okul yönetiminin kararıyla okuldan atılan ve bu yetmezmiş gibi babasını masum olduğuna ikna edemeyen Oya, henüz çocuk sayılabilecek yaşta başına gelen olayları kaldıramadı ve evinin balkonundan atlayarak intihar girişiminde bulundu . İntihar teşebbüsü sonrasında Oya her ne kadar yaşama tutunsa da düştüğünde bahçe demirleri karnına saplanarak yumurtalıklarına ciddi boyutta hasar verdiği için asla anne olamayacaktı. Ancak mucize Serhan'la geldi ve Oya hamile kalarak hayatının dönüm noktasını yaşadı.

YENİ SEZONDA İZLEYİCİYİ HANGİ GELİŞMELER BEKLİYOR ?

Bir yanda yeniden açılan cinayet davası süreci, diğer yanda Oya'nın sıra dışı gebeliği, Merve'nin Oya ve Serhan ile ilgili planları, Mehmet'in Arzu'ya geri dönme çabası, Burcu'nun intikam senaryoları,  Merve'nin hırsı yüzünden Taylan'la arası açılan Pelin'in kocasını elinde tutma uğraşı bu sezon da Ufak Tefek Cinayetleri Salı akşamlarının reyting birincisi yapacak gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi